RYararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz | info@referanslitezmerkezi.com

Bitirme projesi için profesyonel danışmanlık hizmeti

Bitirme projesi yazmak ya da yazılan projeyi tamamlamak hem çok zaman alır hem de uzmanlık ister. Teslim zamanı gelmiş projenizin %100 referanslı makaleler ve anketlerle uzman kadromuz tarafından hazırlanması için sizlerin yanındayız. Tüm talepleriniz için kaliteli ve profesyonel kadromuzla başarılı bir tez sunmaya hazırız. Konu ne olursa olsun ister baştan sona biz yapalım, ister sizin başladığın tez çalışmanızı bitirelim. Siz konunuzu seçin biz uzmanımızı seçelim ve size intihal raporu ile birlikte teslim tarihinizde projenizi teslim edelim.Tez Şablonu

Tez şablonu işinizi çok kolaylaştıracak bir araçtır. Dilerseniz satın alın dilerseniz size özel hazırlayalım. Tez şablonumuz APA 6’ya göre hazırlanmıştır. İçerik değiştirilerek, kapak ve bazı yerlerde değişim yaparak size özgün hale getirebilirsiniz. Satın Alma işleminden sonra kullanımı gösteren video ile bilgilendirileceksiniz. 1- Kapakta okul adı, öğrenci adı, numarası, tarih 2- Teşekkür sayfası 3- Kabul, onay sayfasında jüri isimleri 4- Yemin metni sayfasında konu ve adınız 5- Özet ve abstract sayfalarında kendi konunuz 6- İçindekiler, tablo ve şekil listeleri 7- Konu başlıkları 8- Konu başlığının altına içeriği ekleyin Not: Bunlar tez yazım kılavuzuna uygun olarak hazırlanmıştır.

Hazır Şablon – 100 TL Özel Tez Şablonu – 300TL

Doktora Tezi

Doktora tezi akademik hayatınızı etkileyen bir noktadır. Doktora tezinizi uzman kadromuzla stressiz ve kısa sürede referanslı makaleler ve anketlerle başarılı bir şekilde atlatabilirsiniz İleri, akademik bilgi ve tecrübe isteyen seviye çalışmalarımız, akademik kariyer alanında başarı elde etmiş kadromuzla vadettiğimiz sürede size teslim ederiz. Her konu ve yardımımız için bize ulaşabilirsiniz.

Tez yazımı için literatür desteği

Alanında kariyer yapmış uzman kadromuz, yerli yabancı tüm makale ve kitaplara erişebilen ve her konuda literatür desteği veren hocalarımızdan oluşmaktadır. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, uzmanlık ve projeler için en güncel literatür için bize ulaşın.

Master tezi ve yüksek lisans tezi – MBA

Master tezi yardımı almak kolay değildir. Tecrübesi olmayan, bilgisi olmayan insanlar alıntı kopyala-yapıştır makalelerle size tez sunarlar. Tez için en önemli unsur referanslı olmasıdır. İntihal oranı verilmeyen merkezlerden uzak durmanızı öneririz. Biz %100 başarı için referanslı ve gerçek anketlere dayalı tez hazırlıyoruz. Sizden tek istediğimiz proje hazırlamadan önce ve bittikten sonra inceleyip gerekli düzeltmeleri bize bildirmeniz. Çalışmalar tamamen size uygun olacak